Якщо це здається простим, це може бути занадто небезпечним для Вас!

 

Чи пропонували Вам роботу в ЄС попри брак робочого досвіду чи знань, і, можливо, просто через те, що Ви симпатичні? Якщо так, будьте обережні та дослідіть ситуацію! Такі пропозиції роботи, як танцівниця, модель, прибиральниця, продавщиця, няня тощо, можуть бути пасткою, а Ви можете стати жертвою торгівлі людьми чи проституції.

 

Перш ніж приймати будь-яку пропозицію роботи, Ви маєте ретельно її дослідити. Чи насправді існує зазначена компанія в ЄС? Хто пропонує Вам цю роботу і чому? Хто оплачує Вашу подорож? Якщо Ви повинні взяти гроші в борг для того, щоб дістатись туди, як Ви маєте їх повернути? Чи маєте Ви там знайомих, які могли б наглянути за Вами та зустрітись із особою, яка пропонує Вам «нове майбутнє» в ЄС? Чи відчуваєте Ви, що із пропозицією роботи щось «не так»?

 

Якщо Вам необхідна наша допомога, ми закликаємо Вас надіслати повідомлення на електронну адресу НПО у Вашій країні, яку зазначено на нашому сайті. Ви також можете надіслати нам запит про допомогу за адресою info@trafficking.eu.

 

Будьте обачні. Будьте пильні. Належно досліджуйте пропозиції роботи в новій країні, перш ніж приймати їх - особливо такі, що здаються занадто хорошими, щоб бути правдою.

 

Будь ласка, бережіть себе та дбайте про себе!