Ja Tev šķiet, ka kaut kas ir pārāk viegls, tas varētu būt bīstams!

Vai Tev ir piedāvāts darbs Eiropas Savienībā neatkarīgi no darba pieredzes vai zināšanu trūkuma? Varbūt tikai tādēļ, ka esi smukiņa? Ja jā, esi piesardzīga un pienācīgi izpēti piedāvājumu! Darbs, piemēram, dejotājs, modelis, tīrītājs, veikalu palīgs, aukle var būt slazds. Tu vari nokļūt briesmās un kļūt par seksa tirdzniecības vai prostitūcijas upuri.

Pirms Tu pieņem jebkuru darba piedāvājumu, rūpīgi to izpēti. Vai šis uzņēmums tiešām pastāv? Kas piedāvā šo darbu un kāpēc? Kas maksā par Tavu tranportu? Ja Tu vēlies aizņemties naudu lai tur nokļūtu, kā Tu plāno to atmaksāt? Vai Tev ir kāds kam Tu vari uzticēties minētajā valstī kas spētu satikt personu, kas tev piedāvā "jaunu nākotni" Eiropas Savienībā? Vai Tevi māc šaubas un ir kaut drusciņas neuzticības darba piedāvājumumam?

Mēs iesakām Tev nosūtīt e-pastu NVO Latvija, kas norādīts mūsu vietnē, lai Tev palīdzētu. Tu vari arī nosūtīt palīdzības pieprasījumu mums uz info@trafficking.eu

 

Uzmanies. Esi modra. Pienācīgi jāizmeklē, pirms kādreiz pieņem kādu darba piedāvājumu jaunā valstī, jo īpaši darbavietas, kas šķiet pārāk labas, lai būtu patiesība.

Esi drošībā un parūpējies par sevi!